Palackého, Olomouc

Byty a kanceláře s historickým šarmem

Typy

Jednotek

Obchodní prostory

Obchodní prostory jsou v prvním nadzemním podlaží. V současné době jsou dlouhodobě obsazené nájemníky. Svými dispozicemi a umístěním jsou vhodné především pro provoz kavárny i showroomu. Obě jednotky jsou již několik let úspěšně v provozu.

Zjistit víc

Kanceláře

Kancelářské jednotky mají světlou výšku 3,2 metru, která zvýrazňuje vzdušnost prostoru. Místnosti je možné propojovat, prostory tedy nabídnou mnoho možností využití. Kancelářské jednotky se nacházejí v prvním nadzemním podlaží.

Zjistit víc

Byty

Byty o dispozicích 2+kk a 3+kk jsou v nadstandardním řešení. Koncept moderního bydlení je odpovědí na poptávku po atraktivních bytech v centrální lokalitě, které poskytuje perfektní občanskou vybavenost, dostupnost a zároveň zajišťuje současný standard kvalitního bydlení. Půdní prostory jsou připraveny pro výstavbu exkluzivních podkrovních bytů, o které je v posledních letech nevídaný zájem.

Zjistit víc


O budově

Historická budova nabízí reprezentativní kanceláře a atraktivní byty, které naplňují vysoké nároky na bydlení. Byty jsou v dispozicích 2+kk a 3+kk, přičemž v půdních prostorech jsou ještě navíc výjimečné podkrovní byty. Budova s pěti nadzemními podlažími má k dispozici také obchodní jednotky vhodné pro kavárnu i obchod jakéhokoliv zaměření. Vstupy jsou z přední části i ze dvora, kde se nachází vyhrazené parkování.

image
image


O developerovi

Vše začalo zde. V areálu bývalých továren, kde navazujeme na Baťův odkaz a pokračujeme v jeho šlépějích zavedeného systému.

Společnost CREAM Real Estate se specializuje na poskytování služeb v oblasti realit, developmentu, facility managementu, energií a asset managementu. Zázemí společnosti je ve Zlíně v bývalém areálu Baťovy továrny, který z významné části vlastní a revitalizuje. Aktivity společnosti stojí převážně na vzájemné důvěře a spolupráci. Jen tak mohou vzniknout solidní základy dlouhodobě udržitelných vztahů a prosperity.


IHNED

k dispozici

3 073 m²

celková plocha

5

nadzemních podlaží

Poslední novinky

Co se u nás děje.

blog image

Jak je na tom trh nemovitostí v roce 2023?

V předchozích kvartálech cena nemovitostí na českém trhu stagnovala, ba dokonce v mnoha regionech…

blog image

Ohlédnutí se za rokem 2022

Kde je vůle, tam je cesta CREAM Real Estate je společnost, která má více než 20letou tradici a…

blog image

Bydlení v loftech je stále netradiční, přesto praktické

Stále poměrně netradiční, přesto praktické, využití prostoru. Loftové bydlení vzniklo v 60.…

blog image

Nově otevřená prodejna Albert ve 12. budově ve Zlíně

Otevření nové pobočky Albertu proběhlo 23. listopadu 2022 na 12. budově v ulici Jana Antonína Bati…

Naše další nemovitosti